E-shop s nástrojmi pre tuning lyží, SNB a bežiek

Navštívte E-SHOP s ucelenou ponukou nástrojov pre brúsenie a tuning lyží, snowboardov a bežiek. Bezkonkurenčné ceny od všetkých renomovaných výrobcov, profesionálne on-line poradenstva.

Logo Tuninglyze.sk

Sme schopní zabezpečiť kompletné vybavenie lyžiarskeho servisu a vykonať zaškolenie personálu. Poskytujeme tiež podporu výkonnostnom lyžiarom z regiónu Zlínska, formou výrazných zliav na poskytované služby alebo formou zliav na tovar.

E-shop Tuninglyze.sk

Brúska lyží a snowboardov TUNER 320 2.0

Vyrábame a dodávame brúsiace stroje lyží a snowboardov. Ľahká a prenosná konštrukcia stroja umožňuje ľahké premiestňovanie osobným autom. Nízka váha, ovládanie svetelným prúdom, jednoduchá výmena pásov, chladenie emulziou s recirkuláciou vstavanou pumpou, vhodné do každého lyžiarskeho strediska alebo skiservis. Umožňuje aj zvládnutie náročných opráv sklzníc. Brúsiacim strojom porovnáte sklznice a nabrúsite spodnej hrany lyží i snowboardov. Pri použití nástroja, ktorý je súčasťou každého stroja môžete vykonávať bočné brus pod ľubovoľným uhlom 87° - 90° (podľa vášho nastavenia) a podbrus hrany 0,5° (tuning). Pri výmene pásu brúsneho za pás leštiaci vykonáte vyleštenie sklznice po voskovanie.

Stroje začal vyrábať Josef Šperka už v roku 1991. Bol uznávaný konštruktér a majiteľ niekoľkých patentov. Sme schopní zabezpečiť kompletné vybavenie lyžiarskeho servisu a vykonať zaškolenie personálu.

Web Bruskalyzi.cz